Kariéra

Denní / Noční Recepční

Hotel U Svátého Jána v centru Prahy hledá v současné době do svého přátelského týmu novou kolegyni/nového kolegu na pracovní pozici Noční Recepční v rámci brigády. Vhodné pro studenty VŠ, absolventy. Nástup: IHNED.

Náplň práce:

  • Podílet se na chodu recepce s cílem zajistit kvalitu služeb
  • Zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem hostů
  • Práce s hotelovým rezervačním systémem HOTELTIME, zaučíme Vás
  • Péče o hosty a jednání s hosty osobně, telefonicky či e-mailem na profesionální úrovni
  • Řešení požadavků hostů a reakce na případné stížnosti
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Nabízení a prodej dalších služeb hotelu Požadujeme:

  • Komunikativní znalost AJ, další jazyky výhodou
  • Klientsky orientovaný přístup, příjemné vystupování
  • Komunikativní, pečlivou a spolehlivou osobnost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Chuť a ochotu učit se novým věcem Nabízíme:
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí špičkového hotelu a atraktivní lokalitu v centru Prahy
  • Nástup: IHNED